Безкоштовна доставка тенісного столу

Тенісний стіл професійний G-PROFI (для закритих приміщень)

Теннисный стол G-profi Настольний теніс. GSI SPORT

Відгук про всепогодній тенісний стіл економ класу G Street - 1

Вашій увазі пропонується тенісний стіл для закритих приміщень G-Profi,  призначений для проведення офіційних змагань та відточування професійної майстерності у популярній грі Пінг-понг.

Стіл G-Profi виконано у жорстких вимогах провідних міжнародних федерацій настільного тенісу, де чітко регламентовано товщину ігрового поля, якість покриття поверхні та, безпосередньо, відскок м'яча.

Столешня виготовлена з ДСП високої щильності висотою 25 мм. Поверхня ігрової зони покрита спеціальним пластиковим шаром з антибліковим ефектом.  Відскок получається чітким і прогнозованим. Для більшої надійності ігрову поверхню підсилено металічним профілем 40Х20 мм., для запобігання провису ігрової зони.

Конструкція стола G-Profi , для зручності монтажу — демонтажу, складається з двох окремих половин, розміщених на металічних візках, обладнаних поворотними колесами по 4 на кожну, 2 з яких мають стопорну систему, для запобігання зрушення конструкції під час гри.

Підпірні ноги обладнані домкратами для регулювання та корекції рівня тенісного стола G-Profi в межах - 3 / + 12 мм, при нерівній підлозі спортивного приміщення.

Представлена модель тенісного стола G-Profi не поступається за якістю закордонним аналогам, однак, пропонується за більш вигідною ціною.

Характеристика

Розмір розкладений/складений (ДхШхВ): 274 Х 152,5 Х 76 см / 65 Х 152,5 Х 184 см
Тип столу: професійний, для закритих приміщень
Сітка: не входить в комплект
Колір: синій (дивитись на фото)
Вага: 105 кг.
Купити: 11900 грн.

Як скласти стіл G-Profi?

Тенісний стіл G-PROFI в напів та в складеному вигляді

Наявність та ціну уточняйте у менеджера.