Більярдні наклейки

Більярдна наклейка (набойка, насадка) - основний помічник вдалого та влучного гравця. Існують різні вити та типи наклейок, виконуючи певне завдання для власника кия. На ринку України представлені переважно Американські та Китайські наклейки.

Як вибрати більярдну наклейку на кий?

Насправді все дуже просто. Пропонуємо Вам найпопулярніші наклейки із професіональними характеристиками.

Більярдний ковпачок

Більярдний ковпачокВикористовуються, як правило у розважальних закладах невисокого рівня, де немає спеціаліста по догляду за киями та наклейками. Їх форма розроблена у вигляді  ковпачка, який просто насаджується на кий. Допускається використання клею.

Ковпачок (поліурітанова насадка) для більярдних київ
Діаметр: 12, 12,5, 13, 14 мм.
Вартість 1 шт — 5,5 грн.

Наклейка на кий багатошарова H-2

Наклейка на кий багатошарова H-2Наклейка Н-2, середньої жорсткості, виробництво США

Багатошарова професійна наклейка, виготовлена із натуральної шкіри найвищої якості методом вакуумного ламінування без додавання хімії. Індивідуальний контроль проводиться окремо по кожній наклейці.

Діаметр: 12; 12,5; 13; 14 мм.
Вартість 1 шт — 1,5 у.е.
Вартість упаковки 50 шт. — 80 у.е.

Більярдна наклейка Le Professional

Більярдна наклейка середньої жорсткості Le ProfessionelНаклейка Le Professional, середня жорсткість, виробництво Франція

Наклейка перевірена часом. Її полюбляють використовувати більшість гравців, що грають на доволі високому рівні для власного задоволення. Виготовляється з високоякісної однослойної шкіри. Крім того, більшість компаній виробників київ, такі як “Ас”, “Джокер”, “Viking Cues” и ”CueTec” використовують дані наклейки на передпродажній підготовці. Характеризуються як наклейки середньої та середньо-м'якої жорсткості.

Діаметр: 12, 12,5, 13, 14 мм.
Вартість 1 шт — 1,3 у.е.
Вартість упаковки 50 шт. — 60 у.е.

Наклейка Elk Master (синього кольору)

Наклейка Elk MasterНаклейка Elk Master (синього кольору), середньої жорсткості, виробництво США.

Виготовлена з пресованої шкіри із додаванням крейди. Зазначена наклейка використовується в більярдних клубах на клубних (общакових) киях. Передусім її невисока вартість робить її лідером продаж, а використана у виробництві крейда дуже доречна, так як більшість починаючих гравців не дуже часто користуються крейдою.

Діаметр: 12; 12,5; 13; мм.
Вартість 1 шт — 1 у.е.
Вартість упаковки 50 шт. — 42 у.е.

Наклейка на кий TRIANGLE

Більярдна наклейка на кий TRIANGLEНаклейка “TRIANGLE”, жорстка, виробництво США

Визнаний лідер серед наклейок, на думку професійних гравців. Які б новинки не пропонували виробники, все одно у відповідальну мить гравець обере саме Triangle (Тріанжл). Наклейка дає можливість створювати неймовірні винти та обертання більярдної кулі. Наклейка виготовляється з шкіряного пилу методом вакуумного пресування, що надає можливість довго тримати форму наклейки та підвищує зносостійкість.

Діаметр: 12; 12,5; 13; 14 мм.
Вартість 1 шт — 1,5 у.е
Вартість упаковки 50 шт. — 70 у.е.

Наклейка TRIUMPH

Більярдна наклейка TRIUMPHБільярдна наклейка TRIUMPH, жорстка, виробництво Франція

Нещодавно з'явившись на ринку України, наклейка “Тріумф” відразу завоювала своїх прихильників. Виготовлена з високоякісної одношарової шкіри придатна до мінімальної деформації та доброго утримування крейди на поверхні. Крім того, обладнана захистом червого кольору для збереження фероле (наконечника кия) та контакту з кулями. Для власників київ, що виготовлені без наконечника це справжня знахідка.

Діаметр: 12; 12,5; 13; 14 мм.
Вартість 1 шт — 2 у.е.
Вартість упаковки 50 шт. — 82 у.е.