Безкоштовна доставка тенісного столу

Стіл тенісний Стандарт Athletic Light (для закритих приміщень)

Стіл тенісний Любительський ГК – 2 Athletic Light GSI SPORT - дешеві тенісні столи ціна/якість

Відгук продавця про стіл для тенісу Athletic Light (GK2/GP2)

Любительський тенісний стіл - Стандарт Athletic Light (ГК-2) недорога модель, розрахована для гри з напарником та самостійного тренування. Допускається використання виключно в закритих приміщеннях. Ігрова основа виготовлена з ДСП плити (16 мм), покрита спеціальним пластиковим антибліковим покриттям синього або зеленого кольору (за замовленням клієнта). Основа кріпиться на металевий трубчастий каркас, облаштований на пластикових колесах для зручного маневрування. Доступна опція тренування, при якій столешня зажимається жорстким фіксатором.

Підтримай українського виробника!

Характеристика

Розмір розкладений/складений (ДхШхВ): 274 Х 152,5 Х 76 см / 60 Х 152,5 Х 184 см
Сітка: входить в комплект
Колір: синій або зелений (дивитись на фото)
Вага: 61 кг.
Купити тенісний стіл: 4400 грн.

Як складається тенісний стіл?

Складання тенісного столу Стандарт ГК-2 для самотренування Athletic Light Тенісний стіл Стандарт GK-2 у складеному вигляді Athletic Light

Варіанти кольорів для ігрового поля тенісного стола

Наявність та ціну уточняйте у менеджера.

Стіл тенісний - Стандарт Плюс (ГК-3) найпопулярніший взірець, розрахований для використання в закритих приміщеннях. Ігрова основа виготовлена з ДСП плити, покрита спеціальним пластиковим антибліковим покриттям синього або зеленого кольору. Особливістю стола є підсилена додатковим металевим профілем 30Х20 мм ігрова зона, що дає змогу використовувати дану модель в тенісних клубах комерційного призначення. Основа кріпиться на металевий трубчатий каркас, облаштований на пластикових колесах, два з яких обертаються для зручного маневрування. Доступна опція тренування. В подарунок сітка.