Більярдні столи Рута

Рута - купити дешевий більярдний стілАртБільярт

Коментарі та відгуки професіонала

Звичайно не варто очікувати від цієї моделі норм і стандартів професійної федерації більярдістів. Ігрові показники стола лише приблизно відповідають параметрам професійних моделей.

Частина елементів стола вироблена в Китаї, але підігнана на Батьківщині. Плити виготовлені з Ардезії високої якості, чого звісно бракує у конкурентів. Увагу слід звертати на моделі від 9 до 11 футів, щоб вага столу дозволяла йому стояти на своїх ногах надійно. Моделі меншого розміру занадто легкі, і дотик до столу призводить до його вібрації, а при більш жорсткому контакті його можна посунути. Тобто, говорити про ідеально рівну поверхню не доводиться, зважаючи на необхідність рівної поверхні.

Що стосується 12 футового стола, то враховуючи, що каркас виготовлений з МДФ, мати надію на довговічне використання зазначеного стола професійного розміру я б не наважився. Раджу звернути увагу на столи виготовлені з масиву дуба чи бука для професійних клубів.

Безумовно, визначальним у виборі “Рути” є його ціна. На даний час аналогічної пропозиції від інших виробників не надходить. При збиранні стола доводиться стикатись з недоліками при його виготовленні. Раджу звертатись для його зборки до спеціалістів (розділ сервіс).

З свого досвіду можу повідомити, що зазначена модель непогано зарекомендувала себе в приватних садибах, заміських будинках відпочинку та в особняках, де середнє завантаження  ігрового часу складає не більше 4 — 5 годин на день в сезонний період. Стіл не вимагає постійного безумовного дотримування температурного режиму в приміщенні.

Як висновок, стіл “Рута” вартує своїх грошей.

Характеристика столів "Рута"

Тип столу: російська піраміда
Матеріал каркасу: МДФ
Плита: ардезія

Модельний ряд та вартість

Тип більярду
Розмір більярдних столів
Вартість, у.е.
Російська піраміда 7 F (2,00 х 1,00 м) 1200
Російська піраміда 8 F (2,24 х 1,12 м) 1295
Російська піраміда 9 F (2,54 х 1,27 м)
1353
Російська піраміда 10 F (2,84 х 1,42 м)
1454
Російська піраміда 11 F (3,20 х 1,60 м)
1602
Російська піраміда 12 F (3,60 х 1,80 м)
1801

Фотографії

Рута - більярдний стіл

Наявність та ціну уточняйте у менеджера.